kuracja regenerująca do włosów narażonych na działanie słońca

kuracja regenerująca do włosów narażonych na działanie słońca

Lato to okres, w którym należy szczególnie zadbać o piękne włosy i zdrową skórę głowy, stosując intensywne zabiegi dobrane do określonego typu skóry.

W czasie upałów skóra głowy i włosy są poddawane działaniu licznych szkodliwych czynników, które mogą osłabiać kondycję włosów i sprawić, że staną się słabe i podatne na uszkodzenia.

Zarówno skóra głowy, jak i włosy są narażone na wysokie temperatury i promieniowanie słoneczne, zarówno na plaży, jak i w górach i w mieście. O szkodliwym działaniu promieniowania UVA i UVB nie trzeba nikogo przekonywać, warto też pamiętać o skutkach gwałtownych zmian temperatury i suchego powietrza z klimatyzacji. Kondycji skóry głowy i włosów szkodzą też sól morska, chlor, czynniki pogodowe i stosowanie niewłaściwych kosmetyków, które mogą powodować suchość, przedwczesne starzenie i blaknięcie koloru włosów.

Z tych właśnie względów odpowiednie kuracje należy stosować zwłaszcza latem, aby zapewnić właściwą ochronę i pielęgnację skóry głowy i włosów.

Produkty Solenium zawierają cenne olejki i wyciągi roślinne, mikroelementy i witaminy, dzięki którym będziesz się cieszyć zdrową skórą głowy i włosami dzięki skutecznej ochronie w najgorętszym okresie roku. Delikatny szampon i żel pod prysznic do stosowania w miesiącach letnich nie zawierają SLES, DEA ani PARABENÓW. W ich skład wchodzą rozpuszczalne w tłuszczach filtry słoneczne w postaci olejku oraz substancje nawilżające o dwufazowym działaniu, niepozostawiające tłustej warstwy na skórze ani włosach.

Zobacz

Polityka prywatności