Firma

Inspiracja

 

inspiration 0Nubeà czerpie inspirację z natury i dążenia do zachowania naturalnej równowagi.
Natura jest źródłem wszelkiego życia, a wszystko, co żyje, pozostaje w subtelnej harmonii z naturą. Zadaniem ludzi jest obserwacja, badanie i utrzymanie tego stanu nietrwałej równowagi. Wszystkie istoty mogą korzystać z darów natury, aby jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem.

Oto źródło, z którego czerpie Nubeà, tworząc naturalne receptury kosmetyków o precyzyjnym i delikatnym działaniu, przywracających równowagę skóry głowy i włosów.

Dermokosmetyki Nubeà zawierają starannie dobrane olejki eteryczne i wyciągi roślinne, będące ukoronowaniem biologicznej ewolucji roślin aromatycznych.

Znane od wieków bezcenne właściwości lecznicze olejków eterycznych i wyciągów roślinnych znajdują potwierdzenie we współczesnej nauce.

Kosmetyki Nubeà nie naruszają delikatnej równowagi skóry głowy i włosów, gdyż ich składniki zostały starannie wyselekcjonowane na podstawie ścisłych kryteriów naukowych, opracowanych na podstawie wyników wieloletnich badań najlepszych europejskich badaczy przyrody.

Produkty Nubeà nie zawierają etoksylowanego laurylosiarczanu sodu (SLES) ani alkoholu, który zastąpiono delikatnymi, przyjaznymi dla skóry i skutecznymi substancjami powierzchniowo czynnymi pochodzenia roślinnego.

Polityka prywatności